SCADA ve Ürün Tedariği
ile
endüstriyel süreçlerinizin kontrolünü ele alın..

SCADA Panosu, santrallerinizin bağlı bulunduğu EDAŞ işletmesine ve sizlere bilgi aktaran unsur olup, işlevsiz SCADA Panoları sebebi ile EDAŞ işletmeleri tarafından yatırımcılara milyonlarca liralık cezai işlem uygulandığı bilinmektedir.

Hemen İletişime Geç!

  • TaKeep Energy Teknik Servis (TSC) Ekibi, yüksek iş deneyimi ile uluslararası standartlarda A sınıfı ürünler kullanarak SCADA Panoları hazırlamakta, talep edilmesi halinde montaj ve PTP testlerini tamamlayarak sizlere anahtar teslim hizmet vermektedir. Toz ve su sızdırmazlığı başta olmak üzere gerekli bütün standartları sağlayan A sınıfı Panolar, yine gerekli bütün standartları sağlamakta olan A sınıfı ana ve yardımcı malzemeler ile hazırlanmaktadır. Talep doğrultusunda istenilen boyutta ve projeye en uygun dizayn ile hazırlanmış olan panolar, kesintisiz haberleşmede TaKeep Energy farkını ortaya koymaktadır.
  • Ayrıca santrallerinizde bulunan SCADA Panosu ana ve yardımcı unsurlarının işlevlerini yitirmesi ya da bozulması halinde tedariki, talep edilmesi halinde değişimi ve konfigürasyon ayarları TaKeep Energy uzman TSC ekibi tarafından yapılmaktadır.
  +
  Mutlu
  Yatırımcı
  +
  Santral
  +
  MWe
  Kurulu Güç